Rozměry garáží a skladů

Jak velkou garáž potřebujete? My jsme schopni doručit a smontovat až 6 m výšky a délku i šířku prakticky jakoukoliv kdekoliv a kdykoliv po předchozí dohodě.

Nezapomínejte, že vše lze individuálně domluvit. Nemáme žádné fixní rozměry, kterým se musíte přizpůsobovat. Zadejte si vlastní rozměry, které Vám budou vyhovovat nejlépe. Standardní garáž zakladních rozměrů 3 x 5 metrů je níže na plánku. Podrobný plánek stavby 3 x 5 m Klasik zadní spád, dvoukřídlá vrata  zde ke stažení. 

Plán garáže standard 3 x 5 m

Konstrukce mohou být v zástavbě jednotlivě nebo skupinové. Standardní konstrukce má rozměr 3 m šíře x 5 m délky. Standardní výška je 2,13 m vpředu a 1,9 m vzadu. Hmotnost této garáže je 300 kg.

Konstrukce je vyrobena z ocelových úhelníků, C profilů, nebo uzavřených svařovaných profilů vzájemně svařených do jednotlivých dílů (stěna, střecha) natřených základovou barvou.

Díly jsou spolu spojeny šrouby a tvoří uzavřenou konstrukci. Konstrukce je opláštěna trapézovým plechem T-14, k výběru je pozinkovaný nebo dodatečně průmyslovým akrylem pokrytý plech z nabídky barev dle specifikace RAL.

Konstrukce střechy standardního provedení má spád dozadu, je však možno objednat spád boční, spád dopředu nebo boční dvou spád.(sedlovou střechu)

Příklad garážování osobního auta Škoda Fabia Combi v Garáži Standard 3 x 5 m

Jak se vejde do garáže Škoda Fabia Combi

Na nákresu je v přesném poměru vidět jak bude parkovat Vaše vozidlo Škoda Fabia Combi nový model v naší standardní garáži s rozměrem 3 x 5 m. Na nákresu je vidět, že rozměr postačuje pro rozměr tohoto modelu auta.

 

Pokud ale plánujete do garáže například regál na pneumatiky, případně jiné odkládací plochy, je již lepší zvolit rozměr 3 x 5,5 m, nebo pro pohodlné vystupování a případný boční regál 3,5 x 5 m.

 

Vše závisí na typu vozidla.

 

(kliknutím na obrázek získáte přesné rozměry tohoto modelu osobního auta)