Časté dotazy

Jaké nabízíte rozměry? Potřeboval bych pouze přístřešek, nemusím mít zamykatelná vrata. Co můžete nabídnout?

Standardně dodáváme až do velikosti  6 metrů výšky, co se týče šířky a délky jsou rozměry neomezené. Zhotovit přístřešek je pochopitelně možné. Individuální domluva u nás není problém. Připravte si svůj vlastní nákres třeba jen od ruky a my se o ostatní postaráme. Příklady základních typů garáží naleznete zde.

Jaká je vaše dodací doba?

Zpravidla 1 - 4 týdny, průměrá dodací lhůta jsou tři týdny v závislosti na trasách vozidel, ale můžeme se ozvat i do tří dnů od objednání pokud zjistíme že se nacházíte na trase konkrétního vozidla. Dodací dobu nabídneme po projednání veškerých požadavků. Záleží na náročnosti a aktuální dostupnosti. Nezapomeťe uvést přesnou adresu montáže stavby, aby nás navigace spolehlivě dovedla na místo určení. Dodací dobu stanovujeme také podle počtu objednávek v oblasti. Velké haly a hangáry jsou dostupné za 1 - 3 měsíce.

Pokud při dodání a odsouhlasení telefonického termínu nebude připraven podklad, při následném dodání budeme muset účtovat cenu montáže, které je při prvním pokusu zdarma.

Jaký je způsob platby? Na Vašich stránkách to nemohu najít.

Platí se až po samotné montáži - ve chvíli kdy má zákazník jistotu. Na místě dodání Vám vystavíme doklad. Zaručujeme, že naše jednání je naprosto korektní. Pokud jste plátce DPH, prosíme o informaci předem k objednávce.

Jak se u Vás řeší projektování? Zadám Vám rozměry a potom..?

Sdělíme Vám, zda-li jsou Vámi zadané parametry reálné pro naší (Vaši) stavbu a jak se to promítne do nákladů. Pokud si budete přát například otvor pro okno nebo dveře, stačí říci, nejlépe od ruky nakreslit a zaslat naskenované na info@garaze-levne.cz  kde si představujete danou změnu provést a my to zařídíme. Případně dopručíme řešení.

Jaká je kvalita garáže, její záruka?

Garáž je vyrobena z žárově pozinkovaného trapézového plechu o profilu T-14 a tloušťce 0,4 mm, konstrukce garáže je tvořena z úhelníků, C profilů za studena ohýbaných a natřených základní barvou, střecha je zesílena nosníky z uzavřeného profilu, ve dveřích je namontován dveřní zámek ”Tytan” a současně dva úchyty na visací zámky. Nepoužíváme II. jakost plechů. Záruka je 24 měsíců, k označení slouží   nálepka výrobce.  

Stavby II. jakosti nabízíme zde

 

Potřebuji před montáží elektrickou přípojku?

Naši montéři jsou vybaveni agregátem, elektrická přípojka není potřeba. Vozidlo 17 tun se musí dostat na vzdálenost 20 m od připraveného podkladu. Montujeme i ve večerních hodinách za použití vlastního osvětlení.

Když budu potřebovat garáž přemístnit lze ji rozebrat?

Ano, garáž je přivezena v hotových elementech, které jsou smontovány na místě, montáž standardní garáže 3 x 5 m Klasik trvá maximálně 30 minut. Garáž je rozebíratelná a přenosná po jednotlivých dílech, navíc hmotnost menších rozměrů (např. garáž 3 x 5 m) je 290 kg a její posunutí zvládne bez rozebrání parta "silných chlapů".

Jaký by měl být podklad pro garáž?

Hlavně rovina, podklad může být prakticky jakýkoliv. Je vhodné terén vyrovnat a zpevnit. Pokud je garáž „volně na terénu”  a je jen podložena dlaždicemi pro dosažení roviny garáže je vhodné ji kotvit podobně jako podlahu stanu - zemní kotvy ocelové cca 50 - 60 cm (za příplatek provedeme). Spolehlivým a rychlým řešením je vytvoření cca 6 kusů patek (pro garáž 3 x 5 m) pomocí vrtáku na plotové sloupky zhruba 60 - 70 cm hluboko. Patky jsou odlité z betonu a vyrovnány. Při lití betonu je možné zabetonovat pásovou ocel ke které se spodní ,,L" profil garáže přivaří nebo přišroubuje. Pokud v betonových patkách není zalita pásová ocel je možné pomocí samorozpěrných ocelových hmoždinek konstrukci garáže k patkám přišroubovat. Příklady naleznete zde.

 

 

Co když budeme chtít větší množství garáží, skladů v atypickém provedení?

V tomto případě budeme vyžadovat (slušně poprosíme) o platbu předem, co kdyby jste si to náhodou rozmysleli a nám již připravené nařezané segmenty garáží, nebo skladů zůstaly na skladě. Zpravidla je řešeno zálohovou fakturou ve výši 80%. Jedná se zejména o stavby jejichž cena přesahuje částky 100 000,- Kč.

Kde bych mohl, mohla vidět Vaši garáž?

Naše garáže najdete na celém území České republiky a Slovenska, kde se osvědčily zejména díky své zesílené střešní konstrukci s nosností až 1 m sněhové pokrývky. Na mapě zde dole na stránce (klik na souřadnice) se můžete podívat kde všude jsme již stavěli, s ohledem na soukromí zákazníků uvádíme orientační body v okruhu 200 metrů. Mapa zahrnuje také postavené sklady, zahradní domky i atypické stavby.

Jak mám správně uvádět rozměry pro mojí stavbu?

Podrobnější plánek požadovaných rozměrů pro Vaši individuální stavbu, která je jakýmkoliv spůsobem atypická najdete zde. Pro jakýkoliv jiný požadavek postačí napsat, zavolat. Odpovíme do 24 hodin. První číslo půdorysného rozměru uvádí šířku stavby (zpravidla tam kde jsou vrata), druhé číslo hloubku stavby (boky).


Záznamy: 1 - 11 ze 12
1 | 2 >>